Klasa-Bars-Wroclaw-18-czerwca-Marcin-Marcinkowski

Serdecznie zapraszam na najbliższe spotkanie ze Świadomością w dniach 18 – 19 czerwca.

Szczególnie zapraszam na spotkanie otwarte o Access Consciousness.  Access Consciousness to bardzo praktyczne narzędzia, które są niezwykłym wsparciem dla zmiany wszystkiego co pragniesz zmienić w swoim życiu, a dotychczas nie udał Ci się zmienić w inny sposób. Na spotkaniu otwarty opowiadamy o tych narzędziach. Narzędziach, które od razu możesz zacząć stosować w swoim życiu.

Zapraszam także na Klasę „Jak stać się pieniędzmi” – to intensywne spotkanie, które pozwali Ci przetransformować wiele energii, które nie pozwalają Ci, abyś miał pokój i spokój z pieniędzmi w twoim życiu. Ta klasa oferuje także narzędzia, które dają Ci możliwości i przestrzeń codziennej pracy z energią, którą są pieniądze i pozbywaniem się całej masy osądów na temat tego dlaczego ich nie wybierasz. Jak mogło by wyglądać twoje życie, gdybyś miał radość i lekkość w otrzymywaniu i kreowaniu pieniędzy w twoim życiu?

Całą sobotę 18 czerwca przeznaczamy na klasę Access Bars – to nauka procesu, który poprzez dotykanie odpowiednich punktów na głowie, pozwala pozbyć się osądów i punktów widzenia, które kiedykolwiek kupiłeś od otoczenia, i które teraz utrudniają Ci realizowanie życia jakiego pragniesz. Jeśli funkcjonujesz z osądu nie pozwalasz sobie na to, aby zobaczyć wszystko, aby zobaczyć prawdę. Twój punkt widzenia, kreuje twoją rzeczywistość. Jakby to było pozwolić sobie otrzymać taką zmianę, która da Ci moc kreowania swojego życia, takim jakim pragniesz go widzieć.

Zapraszam na krótki film prezentujący proces Access Bars:

serdecznie zapraszam

Marcin Marcinkowski

Please follow and like us:
Klasa Access Bars i nie tylko we Wrocławiu – 18 czerwca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
YouTube