A jeśli życie na tej planecie wcale nie musi oznaczać zmagań, trudności, kłopotów, znoju, trudu, przeciętności i umniejszenia? A jeśli jest inna możliwość? A jeśli można oczyścić głowę z przekonań, o tym jak ciężkie i niesprawiedliwe jest życie? Access Bars pozwala oczyścić głowę ze śmieci, które kiedykolwiek  kupiliśmy na temat tego jakie jest życie, jacy my jesteśmy, jako powinniśmy się zachowywać i kim być, aby nie wyjść ponad przeciętność i dopasowanie do innych.

A gdybyśmy mogli zacząć z nową kartą, bez żadnego punktu widzenie na temat tego kim jesteśmy, gdzie żyjemy, jak powinno wyglądać życie? Co wtedy jest możliwe? Co wtedy, bez żadnego hamulca w naszej głowie, moglibyśmy zacząć tworzyć? Jakie życie zaprosić na tę niezwykłą planetę? Access Bars jako zabieg nie zrobi tego za Ciebie, nie zrobi życia jakiego prawdziwie pragniesz, ale może usunąć z niego wszystkie te ograniczenia, które teraz często nie pozwalają Ci zobaczyć jak olbrzymia zmiana jest dla Ciebie dostępna. Jesteś podarunkiem dla tej planety, co do tego nie ma żadnych wątpliwości, ale może nie myślałeś o tym w ten sposób, może nie chciałeś popatrzeć na siebie jak na przestrzeń zmiany, która możesz zainicjować na tej planecie… Jesteś tutaj podarunkiem, a zabieg access bars może ci to pokazać, jak olbrzymim. Czy warto się nauczyć wykonywać ten zabieg? Czy warto podarować taką możliwość innym? Czy warto pozbywać się ograniczających nas myśli, przekonań, zachowań? Jeśli mnie zapytasz, warto bardzo. Pytanie jest, jakie ty pragniesz zaprosić możliwości na tą planetę i czy do tego co tym pragniesz kreować i urzeczywistniać w swoim życiu, głowa wolna od ograniczeń będzie większym czy mniejszym zaproszeniem? tylko ty to wiesz… 🙂 tylko ty wiesz czego prawdziwie pragniesz i tylko ty wiesz, czy to jest warsztat dla Ciebie?

Serdecznie zapraszam do Wrocławia na szkolenie Access Bars, nauczysz się robić sesję Access Bars i otrzymasz wiele praktycznych narzędzi to zmiany tego co pragniesz zmienić w swoim życiu.

Marcin Marcinkowski Certyfikowany Bars Facilitator

 

Zgłoszenia i zapisy na warsztat 5 grudnia we Wrocławiu proszę kierować do p. Agnieszki Ziębickiej 668 460 202

Please follow and like us:
Już 5 grudnia kolejny kurs Access Bars we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
YouTube