Jakby to było gdybyś poznał/a technikę pracy z ciałem, która otworzyła by Ci drogę do pokonania wszystkich ograniczeń, z którymi dotąd się zmagałeś, a które nie pozwalały Ci zaznać lekkości i radości w życiu?

Jakby może wyglądać twoje życie za kilka lat, jeśli teraz zaczniesz korzystać z narzędzi, które oczyszczają twoją głowę z ograniczeń, przekonań, lęków, schematów, wierzeń, emocji, blokad, które przyjmowałeś do swojego życia, a które często nie są nawet twoje?

Jakim to może być wkładem dla Ciebie, twojego życia, twojej rodziny, twoich klientów, i planety na której żyjemy, jeśli zdecydujesz się oczyścić to wszystko i zaczniesz oferować taką możliwość innym?

Jeśli każde z tych pytań daje Ci poczucie lekkości w ciele, albo daje Ci poczucie bycia bardziej przestrzennym, albo powoduje, że gdzieś w środku pojawia się radość na dostęp do nieograniczonych możliwości, które mogą pojawić się w twoim życiu, to może warto wybrać Access Bars i poznać lepiej tą technikę.

 

W ramach warsztatu 

Nauczyć się jak wykonywać sesję Access Bars

Zrobisz i otrzymasz 2 sesje Bars

Otrzymasz instrukcję wykonywania sesji i skrypt opisujący metodę.

 

Po kursie otrzymasz Certyfikat Access Consciousness®, który uprawnia do wykonywania indywidualnych sesji Bars® za pieniądze.

 

Proces Manualny Bars® został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych – National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB)

 

Inwestycja w siebie i czas trwania warsztatów

Koszt warsztatów Access Bars w Polsce został ustalony na 890 zł, dla osób powtarzających warsztaty – 445 zł.

Warsztaty trwają 1 dzień

Terminy najbliższych warsztatów będą widoczne w bieżących wydarzeniach

serdecznie zapraszam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *