To jak wygląda nasze życie jest efektem programów, jakie pozwoliliśmy sobie w grać w przeciągu naszego życia, część z tych programów wcale nie służy naszemu spełnieniu, a wręcz znacząco pogarsza jakoś naszego życiu.

Bars jest niezwykłym narzędziem, które pozwala oczyścić twoją podświadomość z programów, które nie służą twojemu szczęściu…

Jak mogłoby wyglądać twoje życie, gdybyś pozwolił sobie z lekkością otrzymać wszystko co wszechświat ma Ci do zaoferowania??

 

BARS® to zabieg energetyczny polegający na dotykaniu odpowiednich punktów na głowie, dochodzi wtedy do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w Twoim mózgu. Ładunek ten jest ściśle powiązany z Twoimi decyzjami, postawami, wierzeniami, które przyjąłeś podczas swojego życia. To tak, jakby oczyścić Twój mózg – twardy dysk komputera z wirusów i obcych zakłócających programów.

 

Podczas sesji BARS zostaje spowolniona praca fal mózgowych, pozwalając na dostęp do Twoich zdrowych wzorców behawioralnych i punktów widzenia. Zaczynasz być bardziej obecny w swoim życiu, a przeszłość przestaje dominować.

 

Sesja BARS uwalnia mocno od tzw. kodów telepatycznych, czyli myśli, emocji i programów przejętych świadomie bądź nieświadomie od rodziców, przodków, najbliższych osób i społeczeństwa.

Ponadto po sesjach BARS zaobserwowano:

 

– wzrost poczucia własnej wartości

– wyraźne zmniejszenie gonitwy myśli i redukcję stresu,

– wzrost pewności siebie i radości życia,

– zmniejszenie poziomu lęków,

– większą łatwość i zdolność podejmowania decyzji,

– otwierają się nowe możliwości życiowe,

– łatwiej dokonuje się zmian życiowych,

– znika otumanienie, pojawia się trzeźwość i przytomność umysłu (również u osób biorących leki psychotropowe),

– poplepszenie w rozwoju u dzieci z autyzmem

 

RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook
YouTube